#jihoceskepodnikani
Menu

Aktuality

Rozvojový program OSN podpoří implementaci inovačních projektů v zahraničí

12. únor 2020
Společenská odpovědnost Podpora podnikání

Rozvojový program OSN Czech-UNDP Partnership for Sustainable Development Goals spolupracuje s Ministerstvem zahraničních věcí ČR na podpoře implementace inovačních projektů v zahraničí. Program staví na přenosu inovačních a nových českých zkušeností i postupů – ze strany univerzit, soukromého i neziskového sektoru. Cílem programu je přenést české zkušenosti do zahraničí, což může být i zajímavý krok pro české firmy.

Instituce Czech-UNDP Partnership for SDGs každý rok otevírá dotační výzvu Challenge Fund. V jejím rámci financuje projekty, které nabízejí nové/inovativní řešení v Bosně a Herzegovině, Etiopské federální demokratické republice, Gruzii, Kambodžském království, Moldavské republicee a Zambijské republice.

Projekty musejí být vždy realizované do 12ti měsíců, výše dotace je max. 40 tis. USD (cca 910 tis CZK). Pro realizaci projektu je potřeba mít místního partnera. S jeho dohledáním Czech-UNDP Partnership for SDGs nebo česká ambasáda v příslušné zemi může pomoci.

Shrnutí všech pravidel najdete v přiloženém letáku, případně můžete nahlédnout také do aktuálně vypsané výzvy (odkaz zde), která má termín přihlašování do 30. 6. 2020.

Otevření další výzvy je plánováno na měsíc březen, následně poběží 40ti denní lhůta pro podáván nabídek.

KONTAKT:
cup.applications@undp.org
Czech-UNDP Partnership for SDGs
UNDP Istanbul Regional Hub
Telefon: +90 850 288 2142
WhatsApp: +420 606 785 754
eurasia.undp.org

Dokumenty


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

27. říjen 2020
Podpora podnikání

U prodloužení programu Antivirus B vláda nezohlednila problémy s jeho aplikací v praxi

Hospodářská komora oceňuje, že se vláda rozhodla do konce letošního roku prodloužit program Antivirus B, prostřednictvím kterého je zaměstnavatelům poskytován příspěvek ve výši 60 % z vyplacené náhrad...

Přečíst celý článek
27. říjen 2020
Podpora podnikání

Pokud stát chce povinné testování zaměstnanců, měl by se na něm finančně podílet, připomíná Hospodářská komora

Kdyby měly firmy zákonnou povinnost testovat své zaměstnance na koronavirus, přinese to vysoké náklady pro současnou krizí zasažené podnikatele. Stát by tak měl spolu s případným povinným testování př...

Přečíst celý článek
26. říjen 2020
Podpora podnikání

Hospodářská komora vyzvala ministerstvo práce ke změně přístupu za zanedbatelná porušení podmínek programu Antivirus

Hospodářská komora České republiky adresovala Ministerstvu práce a sociálních věcí osm námětů k prodloužení programu Antivirus B. Podnikatelé po ministerstvu práce mimo jiné požadují, aby v podmínkách...

Přečíst celý článek
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.