#jihoceskepodnikani
Menu

Katalog Členi Členům

Jak funguje Katalog Členi Členům 

Pokud se chcete jako člen Jihočeské hospodářské komory propagovat, zveřejněte svou nabídku až na 6 měsíců zdarma. Podmínkou je, že nabízený produkt či službu zvýhodníte pro členy Jhk. Vaši nabídku si jednoduše on-line vložte sami přímo na náš web. Bude-li vše v pořádku, autorizujeme ji a od data zveřejnění bude bezplatně on-line na našich stránkách. Pokud Vás osloví člen Jhk, který chce čerpat zvýhodněné služby, jednoduše si ověříte jeho členství na našem webu na záložce Členství / Členové

Jako člen Jhk můžete zároveň využívat zvýhodněné nabídky ostatních členských firem. Jednoduše si vyberte z řady nabídek a kontaktujte zástupce firmy.

Novinka Jhk - Komorové vouchery

Komorové vouchery pomáhají podnikatelům v této covidové době, kdy nemohou běžně poskytovat své služby, i v blízké budoucnosti s nastartováním podnikatelské činnosti.

  • Propagujte své podnikání zveřejněním své nabídky pod šťítkem "komorový voucher". Zveřejnění je pro členy Jhk zdarma. Vyplňte svou nabídku dárkového voucheru ve formuláři po kliknutí na "Chci uveřejnit svou nabídku".  Až se Vám zájemce ozve, domluvte se s ním na předání voucheru a na podmínkách jeho čerpání.
  • Chcete podpořit ostatní firmy? Zakupte si nabízené vouchery. Pro zobrazení nabídek označte v našem katalogu štítek "komorový voucher".  V každé nabídce jsou uvedeny kontakty pro zakoupení voucheru a podmínky jeho čerpání. Děkujeme, že pomáháte. 
Chci se stát členem Chci uveřejnit nabídku

Filtrace:

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.