#jihoceskepodnikani
Menu

Aktuality

Rodiče na trhu práce - podpora rodiny jako konkurenční výhoda firem a zaměstnavatelů

05. říjen 2020
HR a personalistika Společenská odpovědnost Podpora podnikání

Ve čtvrtek 15. října 2020 od 10:00 do 12:00 pořádá organiza Síť pro rodinu z.s. v Českých Budějovicích diskusní setkání pro zaměstnavatele s názvem Rodiče na trhu práce: Podpora rodiny jako konkurenční výhoda. Jde o setkání v rámci projektu „Podpora rodiny jako strategická výhoda nejen pro firmy, ale i rodiče“ realizovaného v Operačním programu Zaměstnanost. Setkání je určené především personalistům jihočeských firem či lidem, do jejichž gesce spadá řízení lidských zdrojů. Účastníci mohou diskutovat okruhy týkající se slaďování (flexibilita forem práce, zaměstnanost matek s dětmi, management MD/RD), jejichž výstupy a podněty organizátoři využijí jak v rámci projektu, tak i v rámci působení v poradních orgánech Rady vlády.

 

Patříte k zaměstnavatelům, kteří řeší slaďování pracovního a rodinného života svých zaměstnanců? Jste ochotni sdílet své zkušenosti se zaváděním flexibilních forem práce a prorodinných opatření? Chcete se dozvědět, co se jinde osvědčilo a jak posilují principy „family friendly" kultury další zaměstnavatelé? Zúčastněte se diskusního setkání!

15. říjen 2020, 10:00–12:00
R51, prostor Galerie (přízemí)
Riegrova 51, České Budějovice

Registrovat se můžete v tomto on-line formuláři. 

Organizátoři z účastníků diskuse vyberou firmu/společnost, které v případě zájmu nabídnou možnost bezplatně projít prorodinným auditem pro vybrané oblasti a získat odbornou zpětnou vazbu včetně doporučení k případnému zlepšení.
Pomůžete zmapovat funkční i nefunkční modely prosazování prorodinných strategií a hlavní bariéry při jejich zavádění. Svými zkušenostmi přispějete k návrhu praktických doporučení a tipů pro zaměstnavatele, která budou zpracována do prakticky zaměřené příručky.
 

Více informací naleznete také v přiložené pozvánce nebo na webu http://sitprorodinu.cz/

Dokumenty


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

27. říjen 2020
HR a personalistika Podpora podnikání

U prodloužení programu Antivirus B vláda nezohlednila problémy s jeho aplikací v praxi

Hospodářská komora oceňuje, že se vláda rozhodla do konce letošního roku prodloužit program Antivirus B, prostřednictvím kterého je zaměstnavatelům poskytován příspěvek ve výši 60 % z vyplacené náhrad...

Přečíst celý článek
27. říjen 2020
Podpora podnikání

Pokud stát chce povinné testování zaměstnanců, měl by se na něm finančně podílet, připomíná Hospodářská komora

Kdyby měly firmy zákonnou povinnost testovat své zaměstnance na koronavirus, přinese to vysoké náklady pro současnou krizí zasažené podnikatele. Stát by tak měl spolu s případným povinným testování př...

Přečíst celý článek
26. říjen 2020
HR a personalistika Podpora podnikání

Hospodářská komora vyzvala ministerstvo práce ke změně přístupu za zanedbatelná porušení podmínek programu Antivirus

Hospodářská komora České republiky adresovala Ministerstvu práce a sociálních věcí osm námětů k prodloužení programu Antivirus B. Podnikatelé po ministerstvu práce mimo jiné požadují, aby v podmínkách...

Přečíst celý článek
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.