#jihoceskepodnikani
Menu

Aktuality

Známe pětici nominovaných žen ve výzvě Žena Českokrumlovska 2020

11. březen 2020

Po dvou měsících možného zasílání nominací zasedla porota soutěže Žena Českokrumlovska 2020 a vybrala užší pětici žen, která byla vybrána a pozvána na slavnostní vyhlášení vítězky 30. května 2020. Během dvou měsíců dorazilo 61 nominací na 22 žen. Oproti loňským letům je to rekordní číslo (loni 47 nominaci, o rok před tím o dvacet méně). Polovina žen je přímo z Českého Krumlova, polovina z jeho regionu.

Zdroj: Sítě pro rodinu v Jihočeském kraji

2. března 2020 zasedla porota ve složení: Dalibor Carda, starosta města Český Krumlov, Jitka Zikmundová, zastupitelka a patronka MODA fashion day(s), Jana Grammetbauerová, loňská vítězka a místostarostka obce Loučovice, Alena Švepešová, ředitelka ZUŠ Český Krumlov, Helena Nekolová, ředitelka oblastní kanceláře Jihočeské hospodářské komory pro Český Krumlov, Jiří Olšan, radní a zámecký zahradní architekt, Jan Palkovič, učitel a zpěvák českokrumlovské kapely.

Porota ocenila především nominace, na kterých si lidé dali záležet, popisovali danou osobu ve všech jejích směrech. „V letošních nominacích se sešlo tolik pozoruhodných dam z nejrůznějších oborů, nebylo tak vůbec jednoduché vybrat tu jedinou, která získá titul. Uznání a poděkování si opravdu zaslouží všechny nominované,“ zhodnotil rozhodování poroty jeden z porotců, Dalibor Carda, starosta města Český Krumlov.

V abecedním pořadí byly nominované tyto ženy: Hana Ambrůžková, Marta Begovičová, Zuzana Čerklová, Helena Čížková, Miluše Dolanská, Hana Dufková Spoladore, Lenka Hůlková, Ingrid Jílková, Renata Klimešová, Radka Kmochová, Vladimíra Konvalinková, Štěpánka Koptová, Božena Košnerová, Jiřina Kozáková, Františka Kuncová, Eliška Nováková, Irena Pekárková, Jana Pešková, Věra Petrovičová, Lenka Schwarzová, Martina Šlapáková, Markéta Veselá.

Po těžkém rozhodování porota vybrala do užší pětice žen tyto (v abecedním pořadí): Helena Čížková, Miluše Dolanská, Hana Dufková Spoladore, Lenka Hůlková a Štěpánka Koptová. Vítězka bude slavnostně vyhlášena v rámci galavečera MODA fashion day(s) 30. května 2020 v Českokrumlovské jízdárně.

Další informace: www.moda-fd.cz, www.sitprorodinu.cz.

Galerie


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

29. říjen 2020
Byznys IT Koronavirus

Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost varuje před podvodnými e-maily vydávající se za výsledky testů na COVID-19

Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost ČR (NÚKIB) na svých webových stránkách zveřejnil upozornění na hrozbu podvodných e-mailů s tématem výsledků testů na onemocnění covid-19. Neznámí...

Přečíst celý článek
29. říjen 2020
Legislativa a účetnictví Podpora podnikání Koronavirus

Vláda schválila rozšíření programu COVID nájemné i pro další obory

Pokračování programu COVID nájemné se rozšířilo o další odvětví. Žádat o dotaci na komerční nájem budou moci i prodejci nábytku, koberců, sázkové kanceláře nebo někteří prodejci v tržnicích. Návrh na ...

Přečíst celý článek
27. říjen 2020
HR a personalistika Podpora podnikání Koronavirus

U prodloužení programu Antivirus B vláda nezohlednila problémy s jeho aplikací v praxi

Hospodářská komora oceňuje, že se vláda rozhodla do konce letošního roku prodloužit program Antivirus B, prostřednictvím kterého je zaměstnavatelům poskytován příspěvek ve výši 60 % z vyplacené náhrad...

Přečíst celý článek
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.