#jihoceskepodnikani
Menu

Aktuality

Webinář: Zkušenosti zahraničních firem v době koronaviru

10. červen 2020

Poradenské kanceláře Dolní Bavorsko, Horní Franky a Horní Falc a Dolní Bavorsko zahájily 26. května novou řadu webinářů „Česko-Bavorsko“ s příspěvky českých a bavorských expertů. Celkově se jedná o šest zajímavých webinářů z různých oblastí z česko-bavorského příhraničí. Druhý seminář nese téma: „Zkušenosti firmy schambeck holding GmbH v době koronaviru. 

Koronavirová doba významně ovlivnila jak v Čechách, tak v Bavorsku, spoustu firem v různých oblastech jako jsou například výroba, odbyt, vedení zaměstnanců a zajištění personálu.

Jaké důsledky to mělo pro firmu schambeck holding gmbH, jaké zkušenosti společnost v této době získala a jaké ekonomické dopady lze očekávat, o tom pojedná pan Christopher Mayer, vedoucí prodeje a marketingu.

Firma schambeck holding GmbH se sídlem v Oberschneidingu a pobočkami v Česku a na Slovensku, byla založena v roce 2010. Nabízí řešení v těchto oblastech:

  • „check & sort“ (kontrola, třídění, opravy),
  • „consult & support“ (poradenství, vývoj a optimalizace)
  • a „produce & pack“ (montážní práce, balení a výroba ve vlastních prostorech).

K zákazníkům firmy se řadí renomované společnosti jako jsou BMV, Rolls Royce, Edscha, Zollner Elektronik AG a mnoha dalších.

Webinář se bude konat 16. června 2020 od 11:30 do 12:00 hodin v on-line aplikaci Zoom - odkaz ZDE. Heslo je 178555. Webinář bude vysílán současně na dvou zvukových stopách v češtině a v němčině. Na webinář není nutné se hlásit dopředu. 

KONTAKT:
Jaroslava Pongratz
Evropský region Dunaj-Vltava, Poradenská kancelář Dolní Bavorsko
j.pongratz@euregio-bayern.de


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

29. říjen 2020
Byznys IT Koronavirus

Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost varuje před podvodnými e-maily vydávající se za výsledky testů na COVID-19

Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost ČR (NÚKIB) na svých webových stránkách zveřejnil upozornění na hrozbu podvodných e-mailů s tématem výsledků testů na onemocnění covid-19. Neznámí...

Přečíst celý článek
29. říjen 2020
Legislativa a účetnictví Podpora podnikání Koronavirus

Vláda schválila rozšíření programu COVID nájemné i pro další obory

Pokračování programu COVID nájemné se rozšířilo o další odvětví. Žádat o dotaci na komerční nájem budou moci i prodejci nábytku, koberců, sázkové kanceláře nebo někteří prodejci v tržnicích. Návrh na ...

Přečíst celý článek
27. říjen 2020
HR a personalistika Podpora podnikání Koronavirus

U prodloužení programu Antivirus B vláda nezohlednila problémy s jeho aplikací v praxi

Hospodářská komora oceňuje, že se vláda rozhodla do konce letošního roku prodloužit program Antivirus B, prostřednictvím kterého je zaměstnavatelům poskytován příspěvek ve výši 60 % z vyplacené náhrad...

Přečíst celý článek
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.