#jihoceskepodnikani
Menu

Aktuality

Soutěž JIHOCZECH už potřetí pomůže nastartovat byznys jihočeských podnikatelů

21. leden 2020
Byznys Inovace Podpora podnikání

 

Máte také své sny, představy, nápady, které byste chtěli proměnit v podnikání? Už podnikáte, ale chcete realizovat úplně nové myšlenky a plány? Přihlaste se do 3. ročníku soutěže Jihoczech, která je určena jak začínajícím, tak i zkušeným podnikatelům. 

Soutěž Jihoczech je určena pro všechny zájemce o podnikání, kteří chtějí otestovat a zrealizovat své podnikatelské nápady. Vyhlašovatelem a organizátorem veřejné soutěže je Jihočeský vědeckotechnický park, a.s., soutěž se koná pod záštitou Jihočeského kraje.

V prvním ročníku soutěže zvítězil nápad virtuální laboratoře a dnes sídlí v JVTP úspěšný start-up s názvem Virtual Lab, s.r.o., o který projevil zájem i ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček.

Ve druhém ročníku soutěže zvítězil nápad Viktora Korbela ze společnosti HYDROSERVIS-UNION a.s., která se věnuje realizaci malých vodních elektráren a fotovoltaických systémů a v podstatě navrhuje "eko+logické inovace šité na míru" konkrétním zákazníkům. Po úspěšné účasti v soutěži Jihoczech byla k nápadu ve spolupráci s Kanceláří transferu technologií Jihočeské univerzity podána patentová přihláška. Následovalo vítězství v regionálním kole soutěže Vodafone Firma roku 2019 a ocenění v soutěži Českých 100 nejlepších. 

„Pro úspěšné účastníky soutěže jsou připraveny také další benefity, mezi které patří jednorázová finanční odměna, po ukončení soutěže pak bezplatné užívání zasedacích místností, přednáškového sálu či dalšího zázemí Jihočeského vědeckotechnického parku, ekonomické, finanční, účetní a obchodně marketingové poradenství a vymezený prostor v regionálních médiích," dodává František Mlčák, ředitel Jihočeského vědeckotechnického parku.

POJĎTE S NÁMI DO TOHO I VY!

Přihlašte svůj podnikatelský nápad do 3. ročníku soutěže do 31.1.2020 a získejte pro jeho realizaci podporu celého týmu expertů.
PŘIHLÁŠKA: www.jihoczech.cz/#kontakt
WEB: www.jihoczech.cz
FACEBOOK: www.facebook.com/jihoczechsoutez/


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

29. říjen 2020
Byznys

Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost varuje před podvodnými e-maily vydávající se za výsledky testů na COVID-19

Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost ČR (NÚKIB) na svých webových stránkách zveřejnil upozornění na hrozbu podvodných e-mailů s tématem výsledků testů na onemocnění covid-19. Neznámí...

Přečíst celý článek
29. říjen 2020
Podpora podnikání

Vláda schválila rozšíření programu COVID nájemné i pro další obory

Pokračování programu COVID nájemné se rozšířilo o další odvětví. Žádat o dotaci na komerční nájem budou moci i prodejci nábytku, koberců, sázkové kanceláře nebo někteří prodejci v tržnicích. Návrh na ...

Přečíst celý článek
27. říjen 2020
Podpora podnikání

U prodloužení programu Antivirus B vláda nezohlednila problémy s jeho aplikací v praxi

Hospodářská komora oceňuje, že se vláda rozhodla do konce letošního roku prodloužit program Antivirus B, prostřednictvím kterého je zaměstnavatelům poskytován příspěvek ve výši 60 % z vyplacené náhrad...

Přečíst celý článek
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.