#jihoceskepodnikani
Menu

Aktuality

Nový program podpoří jihočeské firmy v zavedení robotické procesní automatizace

12. říjen 2020
IT Inovace Podpora podnikání

Jihočeský vědeckotechnický park, a.s. na začátku října vyhlásil pod hlavičkou Jihočeského Digi Hubu nový program Robotická procesní automatizace, v rámci kterého je možné podpořit několik málo firem z Jihočeského kraje v zavedení Robotické procesní automatizace (RPA).

Jedná se o možnost nastavení automatického zpracování opakujících se administrativních, finančních, řídících a jiných úkonů ve firmách. Robotická procesní automatizace (RPA) představuje softwarového robota, který nahrazuje repetitivní úkony, eliminuje lidské chyby a zefektivňuje firemní procesy bez nutnosti zásahu do stávajících IT aplikací.

Jak může pomoci právě vám?

Na základě procesní analýzy monitorující jednotlivé procesy Vaší společnosti, vytvoří projektový tým aplikaci šitou na míru, která nepřetržitě usnadňuje práci, šetří čas a pomáhá v rozvoji společnosti.

Proč využít RPA?

Robotická procesní automatizace dokáže ušetřit časové i finanční náklady pracovního procesu a může se stát nedílnou součástí Vaší společnosti v procesu postupné digitalizace a modernizace společnosti.

Více informací naleznete na webu Jihočeského vědeckotechnického parku nebo v přiloženém letáku. 

Kontaktní osoba:
Ivan Tekel
e-mail: tekel@jvtp.cz
tel.: +420 777 780 976

Dokumenty


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

29. říjen 2020
Podpora podnikání

Vláda schválila rozšíření programu COVID nájemné i pro další obory

Pokračování programu COVID nájemné se rozšířilo o další odvětví. Žádat o dotaci na komerční nájem budou moci i prodejci nábytku, koberců, sázkové kanceláře nebo někteří prodejci v tržnicích. Návrh na ...

Přečíst celý článek
27. říjen 2020
Podpora podnikání

U prodloužení programu Antivirus B vláda nezohlednila problémy s jeho aplikací v praxi

Hospodářská komora oceňuje, že se vláda rozhodla do konce letošního roku prodloužit program Antivirus B, prostřednictvím kterého je zaměstnavatelům poskytován příspěvek ve výši 60 % z vyplacené náhrad...

Přečíst celý článek
27. říjen 2020
Podpora podnikání

Pokud stát chce povinné testování zaměstnanců, měl by se na něm finančně podílet, připomíná Hospodářská komora

Kdyby měly firmy zákonnou povinnost testovat své zaměstnance na koronavirus, přinese to vysoké náklady pro současnou krizí zasažené podnikatele. Stát by tak měl spolu s případným povinným testování př...

Přečíst celý článek
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.