#jihoceskepodnikani
Menu

Aktuality

Férové podnikání ocení Národní cena českých spotřebitelů SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK

10. červenec 2020
Byznys Společenská odpovědnost Podpora podnikání

Cenou Spokojeného zákazníka bylo dosud ve vybraných krajích oceněno více než 1.260 podnikatelů. Letos přibudou další. 

Cenou Spokojený zákazník oceňuje Sdružení českých spotřebitelů ve spolupráci s partnery již od roku 2001. Jen v Jihočeském kraji bylo za tuto dobu oceněno 323 jihočeských firem, kteří podnikají férově. 

Právě letos, v nebývale tíživé ekonomické situaci pro mnoho firem, považuje Sdružení českých spotřebitelů vyhlášení cen za velmi prospěšné a důležité.

Pro rok 2020 je vyhlášena Národní cena českých spotřebitelů Spokojený zákazník v 5 krajích ČR - a to v kraji Ústeckém, Jihočeském, Jihomoravském, Moravskoslezském a Královéhradeckém.

Veřejnost může své návrhy podávat do 15.8.2020. Návrh na ocenění konkrétního podnikatele nebo jiné organizace je nutné podat prostřednictvím vyplněného formuláře zaslaného na email: info@konzument.cz.

Více informací k vyhlašování a předávání ocenění v jednotlivých krajích je k dispozici na stránkách Sdružení českých spotřebitelů.  
Pravidla a procesní přístupy k transparentnímu přiznávání a používání této značky lze nalézt v Zásadách pro zavedení, přiznávání a používání Národní ceny.

Zdroj: Sdružení českých spotřebitelů


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

29. říjen 2020
Byznys

Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost varuje před podvodnými e-maily vydávající se za výsledky testů na COVID-19

Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost ČR (NÚKIB) na svých webových stránkách zveřejnil upozornění na hrozbu podvodných e-mailů s tématem výsledků testů na onemocnění covid-19. Neznámí...

Přečíst celý článek
29. říjen 2020
Podpora podnikání

Vláda schválila rozšíření programu COVID nájemné i pro další obory

Pokračování programu COVID nájemné se rozšířilo o další odvětví. Žádat o dotaci na komerční nájem budou moci i prodejci nábytku, koberců, sázkové kanceláře nebo někteří prodejci v tržnicích. Návrh na ...

Přečíst celý článek
27. říjen 2020
Podpora podnikání

U prodloužení programu Antivirus B vláda nezohlednila problémy s jeho aplikací v praxi

Hospodářská komora oceňuje, že se vláda rozhodla do konce letošního roku prodloužit program Antivirus B, prostřednictvím kterého je zaměstnavatelům poskytován příspěvek ve výši 60 % z vyplacené náhrad...

Přečíst celý článek
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.