#jihoceskepodnikani
Menu

Aktuality

Exportní webináře aneb jak na export v době koronaviru

11. květen 2020
Byznys Obchod

Hospodářská komora ČR připravuje další exportní webináře, nejbližší bude na téma „Jak na export do Rakouska v době koronaviru aneb Antivirotikum pro export“, který se uskuteční dne 14. 5. 2020 od 10:00 do 12:00.

V rámci programu webináře lektoři zodpoví následující palčivé otázky:

  • Jaká je aktuální ekonomická situace v Rakousku v souvislosti s COVID-19 (vystoupení prezidenta HK ČR, Vladimíra Dlouhého)
  • Se zbožím a službami v této době do Rakouska. Jak na to? Jaká jsou omezení? Jaké jsou exportní možnosti? (vystoupení vedoucí OEÚ v Rakousku Pavlíny Šrámkové)
  • I v době koronaviru exportujeme do Rakouska. Jak to děláme? (zkušenosti tuzemské firmy Koma Modular s.r.o. Martina Konecká,  ředitelka rakouského zastoupení )
  • I v době koronaviru exportujeme do Rakouska. Jak to děláme? (zkušenosti společnosti firmy Alza, s.r.o., Lukáš Mikolášek, manager společnosti se sídlem v Rakousku) 

Během webináře bude možné průběžně klást dotazy (pro ten účel je nutné mít Google účet – návod k jeho založení naleznete ZDE), přičemž jim bude věnován prostor i v závěru akce. Bližší informace o programu naleznete v přiložené agendě.

Pro účast na webináři je nutné vyplnit formulář ZDE a následně zaplatit účastnický poplatek ve výši 1 249 Kč bez DPH (pro členy HK ČR je snížen na 990 Kč bez DPH), a to nejpozději do 13. 5. 2020.

V seriálu exportních webinářů bude Hospodářská komora ČR pokračovat i nadále, už nyní chystá: 

  • „Jak na export do Velké Británie v době koronaviru aneb Antivirotikum pro export“
  • „Jak na export do Španělska v době koronaviru aneb Antivirotikum pro export“
  • „Jak na export do Ruské federace v době koronaviru aneb Antivirotikum pro export“
  • „jak na export do Spojených států amerických aneb Antivirotikum pro export“

Zdroj: Hospodářská komora ČR

Dokumenty


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

29. říjen 2020
Byznys

Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost varuje před podvodnými e-maily vydávající se za výsledky testů na COVID-19

Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost ČR (NÚKIB) na svých webových stránkách zveřejnil upozornění na hrozbu podvodných e-mailů s tématem výsledků testů na onemocnění covid-19. Neznámí...

Přečíst celý článek
27. říjen 2020
Byznys

Pokud stát chce povinné testování zaměstnanců, měl by se na něm finančně podílet, připomíná Hospodářská komora

Kdyby měly firmy zákonnou povinnost testovat své zaměstnance na koronavirus, přinese to vysoké náklady pro současnou krizí zasažené podnikatele. Stát by tak měl spolu s případným povinným testování př...

Přečíst celý článek
26. říjen 2020
Byznys

Bezpečná práce z domova. Nepodceňte ochranu dat

Opatření proti COVID-19 opět nabírají na síle. Řada firem postupně přechází opět na home office. Z tohoto důvodu vydal Národní úřad pro kybernetickou bezpečnost (NÚKIB) doporučení pro bezpečnou práci ...

Přečíst celý článek
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.